Šilti prisiminimai iš Kalėdinės mugės

Įsibėgėjus gražiausioms metų šventėms, smagu prisiminti džiugia Kalėdine atmosfera apgaubtą mugę, vykusią Alytaus sporto ir rekreacijos centre. Į Kalėdinę mugę aktyvieji Alytaus socialdemokratai atvyko pasveikinti mugės dalyvių, pasidalinti gera nuotaika ir žinoma dovanomis. Mugės svečiams ir dalyviams buvo išdalinta per tūkstantį 2016 – ųjų metų kišeninių kalendoriukų ir sieninių kalendorių, bei šūsnis naujausių laikraščio „Socialdemokratas“ numerių. Mažieji mugės dalyviai pradžiuginti balionais. Visi norintieji galėjo pasivaišinti naminiai kūčiukais ir vasara kvepiančia žemuogių arbata. Jaunieji socialdemokratai mugės dalyvius kvietė paskanauti ir obuolių.

Mugėje nuo pat ryto bičiuliams talkino ir LR Seimo narys Julius Sabatauskas, kuris visą dieną bendravo su mugės dalyviais ir svečiais. Žmonės drąsiai reiškė savo nuomonę, dalijosi rūpesčiais ir pastebėjimais.

Džiugu, kad mugės svečiai ir dalyviai noriai prisidėjo prie Alytaus socialdemokratų vykdomos Kalėdinės akcijos pagal išgales aukodami vaikų, sergančių autizmu kelionei į Delfinariumą Klaipėdoje.

SU PRAĖJUSIOM IR ARTĖJANČIOM ŠVENTĖM! SĖKMINGŲ ATEINANČIŲ 2016 -ŲJŲ METŲ!